Series
Ratings
200- Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 4Rated ★ 4.0
- Everyday HostRated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
- Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
- I Am SoloRated ★ 2.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5