Series
Ratings
531
PhoenixRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
RivalRated ★ 2.5
Dr. ChampRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 2.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 3.5- Can We Love?Rated ★ 2.0
- My Fair LadyRated ★ 2.5
- TomatoRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.0