Series
Ratings
174- Inventing AnnaRated ★ 5.0
- Outlander Season 7Rated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- Death's GameRated ★ 5.0
- The WhirlwindRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0- King of Collectibles: The Goldin Touch Season 1Rated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Doctor SlumpRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0- You Season 4Rated ★ 4.0
- Doona!Rated ★ 4.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- Cheer UpRated ★ 3.5

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5