Series
Ratings
28- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- TWICE TVRated ★ 5.0
- TWICE's Elegant Private LifeRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fighting SpiritRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5