Titles you rated
MirandaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0