Series
Ratings
17
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0