Series
Ratings
121- MisaengmulRated ★ 2.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
La Dolce VitaRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0- Rated GRated ★ 4.0
- MRated ★ 4.0
- Six SiblingsRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
RomeRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0