Series
Ratings
227- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Judge vs. JudgeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
DamoRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5