Series
Ratings
322- The Four SeasonsRated ★ 3.5
- Love MeRated ★ 4.0
- AdultsRated ★ 4.0
- I Love LARated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Call It LoveRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- AemaRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- SomebodyRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
- The Day of the JackalRated ★ 4.5