Series
Ratings
47
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0