Series
Ratings
20- AsuraRated ★ 3.5
- The Interest of LoveRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 4.0- Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5