Movies
Ratings
242
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Finest HoursRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The CureRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0