Series
Ratings
448
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Polar Bear CafeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- We Bare BearsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0