Series
Ratings
152
WestworldRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 3.5
- Village Survival, the EightRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5