Series
Ratings
83- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0

Miss RipleyRated ★ 0.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5
Glory JaneRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5