Series
Ratings
104
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
HERORated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0