Series
Ratings
243- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
- Hot SpotRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- Ranma1/2Rated ★ 4.0