Series
Ratings
79
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 2.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Beautiful WorldRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Residential ComplexRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
WomanRated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.0