Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Odd ThomasRated ★ 5.0
HomefrontRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Ride AlongRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Winter's TaleRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
InvasorRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
First StrikeRated ★ 3.5