Series
Ratings
85- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Risqué Business: JapanRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 2.5- MBTI vs 사주Rated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
- Money GameRated ★ 3.0