Series
Ratings
20
LastRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.0