Series
Ratings
38
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0