Series
Ratings
517
InuYashaRated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- The ManipulatedRated ★ 1.0
- As You Stood ByRated ★ 2.0
- Ms. IncognitoRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
GintamaRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0- Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
- 태풍상사Rated ★ 2.0
- The Murky StreamRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- ConvictionRated ★ 1.5
- First LadyRated ★ 2.0
- Eun-soo's Good DayRated ★ 2.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Splendid DaysRated ★ 2.0
- To the MoonRated ★ 2.0
- Shin's ProjectRated ★ 2.0