Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Series
Ratings
52
More
Haven't You Heard? I'm Sakamoto
Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8
Rated ★ 3.5
Slam Dunk
Rated ★ 4.0
KING OF PRISM -Shiny Seven Stars-
Rated ★ 2.5
Inu X boku Secret Service
Rated ★ 3.0
Carnival Phantasm
Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.
Rated ★ 5.0
One Punch Man
Rated ★ 3.0
Fate/Zero
Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √A
Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District Arc
Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
Rated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Rated ★ 4.0
Magi: The Kingdom of Magic
Rated ★ 4.0
Magi: The Labyrinth of Magic
Rated ★ 4.0
Magi: Adventure of Sinbad
Rated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village Arc
Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Hashira Training Arc
Rated ★ 4.0
Yuri!!! on Ice
Rated ★ 3.0
Gintama
Rated ★ 4.0
WatchList
21
Watching
4