Series
Ratings
15
The Man in the High CastleRated ★ 1.0- AdolescenceRated ★ 5.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- EricRated ★ 3.0
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0