Series
Ratings
105- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 4.0
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5