Series
Ratings
93- The GentlemenRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Black KnightRated ★ 0.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5- Bad BloodRated ★ 3.5
Bad BloodRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
LutherRated ★ 3.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0