Series
Ratings
19- Abnormal SummitRated ★ 4.0

My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5