Titles you rated
One PieceRated ★ 4.5
Uncle GrandpaRated ★ 2.5
Regular ShowRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.5- Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.5
- Codename: Kids Next DoorRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5