Series
Ratings
57- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- SomebodyRated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0