Series
Ratings
12
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Lucifer Season 5Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0