Series
Ratings
177
Dragon Quest: Legend of the Hero AbelRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Kiniro no Corda: Primo Passo - Hitonatsu no EncoreRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
My-himeRated ★ 3.5
Magic Knight RayearthRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.5
Mahoromatic: Automatic MaidenRated ★ 3.5
Sally the WitchRated ★ 3.5
しあわせソウのオコジョさんRated ★ 5.0
Devils LineRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Sailor Moon RRated ★ 5.0
Gulliver BoyRated ★ 4.0
The WallflowerRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0- Danny PhantomRated ★ 3.5
Magical Girl Lyrical NanohaRated ★ 4.0