Series
Ratings
22
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5- Dalgliesh Season 2Rated ★ 4.5
- Dalgliesh Season 1Rated ★ 4.5
- AngelRated ★ 3.5
- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.5
- The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
- MamonoRated ★ 0.5
- The Spanish PrincessRated ★ 1.5
- The White PrincessRated ★ 5.0
- Dept. QRated ★ 4.5
- The ClearingRated ★ 4.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0- Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 5.0
SuspicionRated ★ 1.5
Surface Season 1Rated ★ 1.5
PoldarkRated ★ 5.0