Series
Ratings
18- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0- Friendly RivalryRated ★ 2.0
- The TrunkRated ★ 0.5
- Mr. PlanktonRated ★ 3.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 브래지어 끈이 내려갔다Rated ★ 2.5
- Our beautiful SummerRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Mom's Friend's SonRated ★ 1.5