Series
Ratings
66
HitokowaRated ★ 5.0
Nani ka Okashi Season 2Rated ★ 5.0- Nani ka OkashiRated ★ 5.0
Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 2Rated ★ 4.5
Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 4.0
Sexy Tanaka-sanRated ★ 4.5- Ghost YankeeRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
Byplayers Season 2Rated ★ 4.5
Byplayers Season 1Rated ★ 4.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 4.5- Involvement in Family AffairsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
35세의 고교생Rated ★ 5.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 4.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 5.0
ドロ刑 -警視庁捜査三課-Rated ★ 3.5