Series
Ratings
116
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- Over the RainbowRated ★ 3.0
Terms of EndearmentRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 4.5
Master: God of NoodlesRated ★ 4.0
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Yellow BootsRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0