Series
Ratings
98
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Agatha All AlongRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 1.0- Dug DaysRated ★ 4.0
- Zootopia+Rated ★ 4.0
EchoRated ★ 1.0- Loki Season 2Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0- Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0
- DisenchantmentRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Secret InvasionRated ★ 2.0