Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Beyond the BarRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- BITCH X RICHRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Doctor ChaRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Pyramid GameRated ★ 3.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
- See You in My 19th LifeRated ★ 1.5
- King the LandRated ★ 1.5
- The Interest of LoveRated ★ 2.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- AgencyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5