Titles you rated
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
LegionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5- InhumansRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5