Movies
Ratings
784- HolidayRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5