Series
Ratings
20- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Day of the JackalRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5- Doctor SlumpRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Inspector KooRated ★ 3.5
- Political FeverRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 2.0

UnframedRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5