Series
Ratings
60
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5