Titles you rated
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Poker FaceRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0