Series
Ratings
143- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5- The Beast in MeRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Hunting WivesRated ★ 3.0
- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
- AemaRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- Dept. QRated ★ 4.0