Series
Ratings
79- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- InsiderRated ★ 5.0
- QueenmakerRated ★ 3.0
- The Interest of LoveRated ★ 5.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0