Series
Ratings
54
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.0- The Devil's PlanRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5- The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Inspector KooRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5