Series
Ratings
34
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5