Series
Ratings
330
Through the DarknessRated ★ 3.5- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 2.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 2.5- Moebius Project 2012: The VeilRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- MedalistRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Missing: The Other SideRated ★ 3.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Undercover High SchoolRated ★ 3.0
- MurdervilleRated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.0
- Love ScoutRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5