Series
Ratings
211- The TyrantRated ★ 2.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- One Day OffRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- The Interest of LoveRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0