Series
Ratings
206- Cooking with ParisRated ★ 3.0
- Sex/Life Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
MineRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0- Alien WorldsRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 2.5